Posted on Ocak 25th, 2011 at 8:03 PM by emsalsizhoca42

CİN MUSALLATI. Cin musallatından kurtulmak ve aynı zamanda rızık açma için çok çeşitli ayetler tılsımlar ve muskaların esmaların duaların kullanıldığı etkili rızık açma muskası.

Cin musallatı konusunu açmamın sebebi, rızkın veya işin gücün kapalı olmasındaki veya rast gitmemesindeki sebeplerden biriside cin peri gibi ruhani tayfalara ait olan musallatlardır. Bu yüzden cin musallatı  konusuna da kısaca değinmek istedim. Cin peri gibi herhangi bir ruhani tayfalardan biri veya daha fazlası musallat olduğu zaman bu ruhani marazlar giderilmediği sürece,  yapılacak olan diğer rızık açma yöntemleri çok fazla bir yarar sağlamayacaktır. Rızık açmak ve işin gücün yolunda gitmesi için okunacak olan rızık duaları, rızık muskaları, rızık vefkleri, rızık tılsımları geçicici bir süre etki etse bile kısa bir süre sonra tekrardan kapanacaktır. Cinlerin varlığı çok çeşitli ayetler ve hadis i şeriflerle sabit olduğu için, varlığı ve gerçek olduğu konusundaki konulara değinmeden direk cin musallatı ile ilgili konulara geçmek istiyorum.

İnsanların kısmetlerinin kapanmasının sebeplerinden bir tanesinde cin peri gibi ruhani varlıkların musallat olup zarar vermesidir.

Yeryüzünde görünen alemlerin yanında görünmeyen alemlerde vardır. Özellikle cin peri ve ifrit gibi çok bilinen isimlerle adlandırılır. Tabiî ki bu isimler halk arasında bilinen genel isimlerdir. Görünen tehlikelere karşı her ne kadar tedbir almak kolay olsa da görünmeyen veya bilinmeyen tehlikelere karşı tedbir almak zordur. İnsanların bir kısmı bu tip bir tehlikeyi kabul bile etmemektedirler. Oysa onların kabul edip etmemeleri bu tip tehlikelerin olmadığı anlamına gelmez. Hatta öyle bir şey olmadığını sandıkları için, tedavide yaptırmazlar. Bu yüzden ömürleri sıkıntılar içinde geçebilir.

Bu görünmeyen varlıklar bazen insanın kendisinden kaynaklanan hata veya eksiklerden hatalardan dolayı musallat olurlar. Buna örnek olarak şunları verebiliriz. Besmelesiz yapılan bir işten dolayı bile insanlar üzerlerine cin musallatı alabilirler. Bazen gece vakti bir ağaç dibi yada harabe mekanlarda hacet giderirken, bazen tekme atılan bir kemik parçası, bazen gece dışarı dökülen su, banyo ederken avret yerlerinin açık olması gibi kişilerin kendi yaptıkları hatalardan dolayı gelebilirler.

 Cinler bazen büyü yoluyla musallat olurlar. Bunlar yapılan büyü ile görevlidirler. O büyü bozulana kadar gelmeye devam edebilir. Yani büyüden gelen bir cin alındığı zaman yerine yenisi gelebilir.

Cinci dediğimiz yada hoca dediğimiz veya cinlerle bağlantılı olan bazı kişilerin görevlendirmeleri üzerine cinler musallat olabilir. Konuyu çokta uzatmadan konumuzla ilgisi olduğu için değinmiş olduk.

Aranan terimler:

Comments are closed.

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.