Posted on Ağustos 31st, 2011 at 12:44 AM by barishoca

Müşteri getirme çoğaltma duası:

Market dükkan emlakçı ayakkabıcı, otomotiv elbise lokanta gibi gerek ticarethane gerekse mağaza gibi işletmelerde müşteri celbi adı verilen çeşitli uygulamalar vardır. Müşteri çoğaltma duaları olan bu yöntemler ile işyerine yada ticarethaneye gelen müşeteri artırma sağlanır. Bu suretle, dükkana müşteri getirme yapılır. Yapılan çeşitli dükkana müşteri getirme duası vefki tılsımı muskası esması ayetleri ile yapılır. Bu müşteri celbi ile işler artar ticaret iyi olur. Böylece kazanç artar. Bu müşteri getirme duaları tek olarak olduğu gibi alttaki tablodaki gibi pek çok ayrı müşteri çoğaltma vefkleri tılsımları ayetleri duaları esmaları gibi bir arada da kullanılabilir. 

Dükkanın korunması, bereketli olması, müşterinin çok olması, ticaretin artması iyi olması için güzel bir tablo. Karınca duası, yani bereket duasından tutun ashab-ı kehf esmalarından 35 besmelei şerife kadar pek çok rızık duası ticareti artırma duası ve dükkanın korunması için çok güzel ve değerli bir çalışmadır. Kıymeti bilinsin.

 

Müşteri getirmek ve çoğaltmak için vefk tılsım tablosu. Bu değerli rızık açma tılsımları, rızık açma vefki ile rızık açma ayetlerinden oluşan, gerek taşınabilen yada dükkana asılan kuvvetli bir terkiptir.

 

Dükkanda ve kişinin üzerinde rızkın artması ve çoğalması için vefk. Rızık ayetleri bu vefkin çevresine yazılmıştır. Aynı zamanda rızık esması olan, Er rezzak esmasının vefkidir. Mikail Aleyhisselam ile Vel İkram esmaları da kullanılmıştır.

 

Dükkanda bereket ve dükkanın korunması için ayetler vefk tılsımdan oluşan tablo.

İşin gücün yürümesi için rızık tılsımı.

Ticareti artırma büyüsü, rızık açan dualar, rızık esmaları.

Yorumlar Kapalı
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.