Posted on Ağustos 31st, 2011 at 12:04 AM by barishoca

Rızık nasıl açılır artar çoğalır?

insanların rızıklarında kapanmasında veya azalmasında bazı sebepler söylemiştik. Bunlar bazen İşlenmiş olan günahlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua, yerine getirilmeyen adak gibi vesilelerdir. Bazende kişilerin kendi yaptığı kişisel hatalardır. demiştik. 

Hangi  durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalıdır. Ancak o zaman bu konularımızda geçen rızık açma işin gücün yolunda olması için yapılacak olan vefkler tılsımlar muskalar ve dualar etkili  bir yöntem olarak kullanılabilir.

Eğer kişi bir büyüden dolayı maişet darlığı ve sıkıntısı çekiyorsa, mutlaka büyünün bozulması gerekir. İnsanların rızkının bağlanması için bile özel olarak rakipleriniz veya düşman ve çekemeyenleriniz sizin için büyü yaptırabilir. Veya yapılan bazı büyüler rızık bağlama amacı taşımaksızın yinede işlerinizin ters gitmesine vesile olabilir. Büyü bozmak basit bir iş değildir. Ancak büyü bozmasını iyi bilen birisi tarafından tehlikesiz bir biçimde bozulabilir.

Cin peri gibi ruhani tayfalarda bu çeşit bir etkilere sebep olabilir. Gelen ve rızık bağlılığına sebep olan bu çeşit ruhanilerinde uzaklaştırılması, mümkünse bir daha geri gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Cinleri uzaklaştırmak ilim ve güç sahibi kişiler için, zor birşey olmasada bilmeyen kişiler tarafından cin musallatları uzaklaştırılmaya çalışılırsa, yapan, yaptıran veya ortamda bulunan kişiler için tehlikeli bir hal alabilir.

Günahlardan dolayı eğer kişilerin işlerinde terslikler yaşanıyorsa, kişinin işlediği günahlara tevbe etmesi gerekir. Bununla birlikte günah işlememeye azmetmelidir.

Bedduadan dolayı eğer rızkın bağlanılmışsa, beddua kaldırma yolları vardır. Hem bunlar uygulanır hemde kişi gerekirse tevbe eder. Eğer bir gasp edilen bir hak varsa hak sahibinden helallik almak yerinde bir davranış olacaktır.

Bazı zamanlarda ise yerine getirilmeyen bir adak da kişinin işlerinde tersliklere sebep olabilir. Örneğin okulu bitireyim bir kurban keseceğim denir, okul bittikten sonra o kurbanı kesmediği sürece önünde o adak bir engel olarak durabilir.

 Bu durumda adanan şey kurbana kesilmesi namaz ise kılınmalı, velhasılı her ne adak adanmışsa yerine getirilmelidir.

Mümkünse sebep olan engel ortadan kaldırıldıktan sonra rızık açma, işin gücün rast gitmesi, yolunda olması, ticaretin iyi olması için olan gerekli yollar uygulanmalıdır. Okuma, Taşıma, içme,yıkanma, içip yıkanma, sürme, serpme yoluyla yapılabilecek olan, rızık iş güç duaları, rızık vefkleri, rızık tılsımları, rızık muskaları iyi bir rızkın artması ve çoğalması, ticaretin artması ve iyi olması, işin gücün yolunda olması için yapılır. Rızık açma büyüleri olatak adlandırılan rızık açma duaları için arayın.

Yorumlar Kapalı
Posted on Mayıs 11th, 2011 at 10:51 PM by barishoca

Rızık açma muskası:


Bazen kişilerin rızık konularında yada iş konularında çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua , işlenen gübahlar, yerine getirilmeyen adaklar gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür rızk iş güç açma muskası güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir olmadan da iş güç sıkıntısı çekebilirler. Örneğin genel piyasadaki sıkıntılarda buna sebep olabilir. Bu tür muskalar genel olarak taşıma veya eve dükkana, ticarethaneye asma olarak uygulaması yapılır. Özellikle bereket konusunda ise eve asma, kilere koyma, cüzdanda taşıma gibi unsurlar diğerlerine göre daha çok kullanılırlar. Eğer bahsettiğimiz Büyü gibi bağlılığa sebep olan etkiler kaldırılmazlarsa, yapılan rızık açma işin gücün rast gitmesi, yolunda olması ve bereket  işlemleri kısa süreli faydalı olabilse de ilerleyen aşamalarda tekrardan sorunlar başlar.Bir kısmı okumalı olabilir. Kağıda deriye  kumaşa ve benzeri nesnelere yazılarak kullanılabilir. Taşıma yakma gömme serpme rüzgara  yada mekana asma içirme elbise veya vücuda sürme gösterme suya atma gibi şekillerle tatbik edilebilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir.

Muskalar yapıları gereği ayet vefk tılsım ve hatemlerden oluşabilirler.  Muska yazımında bunlardaki doğru sıralamaya dikkat etmek gerekir. Yapacak olan kişi eğer hem vefk hem tılsımları kullanacaksa, bu iki ilimdeki kaide ve şartları bilmesi gerekir. Birden fazla öğe kullanıldığı zaman eğer hata yapılmışsa, vede bu hatadan dolayı formüllerden herhangi biri çalışmazsa diğer formüllere etki etmez. Vede doğru olan diğer formüller işlemeye devam edecektir. Eğer yapılan yanlışlıktan dolayı bir aksi durum ortaya çıkıyorsa, aynı zamanda çeşitli aksaklıklar görülebilir. Bazen isim yazılır. Kişinin isim yerleri olan bir azimet olabilir. Bu azimetler bazen sadece okuma veya her ikisi birden kullanılmak şeklinde olabilir. Bazı muskaların isim yerleri üstünde içinde veya altında olabilir. Eğer formülde özel olarak bir tütsü ismi zikredilmişse buna riayet edilmelidir. Daha önceki muskalar büyümü günah mı konusunda da açıkladığımız gibi şeytani frekanstan formüller olmamasına dikkat edilmelidir. Rızkın çoğalması için dua, rızık açma büyüsü için arayın

Yorumlar Kapalı
Posted on Mayıs 11th, 2011 at 9:50 AM by barishoca

Rızık Açma Tılsımı:

Bazen kişilerin rızk konularında ya iş konularında çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür rızk-iş güç açma tılsımları güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir olmadan da iş güç sıkıntısı çekebilirler. Örneğin genel piyasadaki sıkıntılarda buna sebep olabilir. Bu tür tılsımlar genel olarak taşıma veya eve dükkana, ticarethaneye asma olarak uygulaması yapılır. Özellikle bereket konusunda ise eve asma, kilere koyma, cüzdanda taşıma gibi unsurlar diğerlerine göre daha çok kullanılırlar. Eğer bahsettiğimiz Büyü gibi bağlılığa sebep olan etkiler kaldırılmazlarsa, yapılan rızık açma işin gücün rast gitmesi, yolunda olması ve bereket  işlemleri kısa süreli faydalı olabilse de ilerleyen aşamalarda tekrardan sorunlar başlar. Çizgili veya çizgisiz olabilirler. Bir kısmı okumalı olabilir. Taşıma yakma gömme serpme rüzgara  yada mekana asma içirme elbise veya vücuda sürme gösterme suya atma gibi şekillerle tatbik edilebilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir. Tılsımlar bahsinde de anlattığımız gibi şeytani yoldan yapılanları, imandan edebileceği için dikkatli olmak icap eder. Rızık açan medyumlar arıyorsanız, Rızık açma yöntemlerinden olan dularından rızık açma tılsımı tam size göre. Etkili rızık duaları olan rızık  tılsımı için arayınız.

Yorumlar Kapalı
Posted on Mayıs 9th, 2011 at 7:28 PM by barishoca

Rızık Açma Vefki:

Bazen kişilerin rızık konularında ya da iş konularında çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua , yerine getirilmeyen adak, işlenen çeşitli günahlar gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. O zaman bu tür rızık-iş güç açma vefkleri güzel bir yardımcı olarak kullanılabilir. Bazı kişilerde ise bu tür bir araz olmadan da iş güç sıkıntısı çekebilirler. Örneğin genel piyasadaki sıkıntılarda buna sebep olabilir. Bu tür vefkler genel olarak taşıma veya mekana asma olarak uygulaması yapılır. Özellikle bereket konusunda ise eve asma, kilere koyma, cüzdanda taşıma gibi unsurlar diğerlerine göre daha çok kullanılırlar. Taşıma içirme, içip yıkanma tütsü  yüze sürme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir.İşyerine asılan yada konan çeşitleride mevcuttur. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş cam taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Rızık açan hocalar arıyorsanız, rızık açma yollarından olan, rızık duası olan rızık vefki yaptırmak için mutlaka arayınız.

Yorumlar Kapalı
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.