Posted on Ağustos 31st, 2011 at 12:04 AM by barishoca

Rızık nasıl açılır artar çoğalır?

insanların rızıklarında kapanmasında veya azalmasında bazı sebepler söylemiştik. Bunlar bazen İşlenmiş olan günahlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua, yerine getirilmeyen adak gibi vesilelerdir. Bazende kişilerin kendi yaptığı kişisel hatalardır. demiştik. 

Hangi  durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalıdır. Ancak o zaman bu konularımızda geçen rızık açma işin gücün yolunda olması için yapılacak olan vefkler tılsımlar muskalar ve dualar etkili  bir yöntem olarak kullanılabilir.

Eğer kişi bir büyüden dolayı maişet darlığı ve sıkıntısı çekiyorsa, mutlaka büyünün bozulması gerekir. İnsanların rızkının bağlanması için bile özel olarak rakipleriniz veya düşman ve çekemeyenleriniz sizin için büyü yaptırabilir. Veya yapılan bazı büyüler rızık bağlama amacı taşımaksızın yinede işlerinizin ters gitmesine vesile olabilir. Büyü bozmak basit bir iş değildir. Ancak büyü bozmasını iyi bilen birisi tarafından tehlikesiz bir biçimde bozulabilir.

Cin peri gibi ruhani tayfalarda bu çeşit bir etkilere sebep olabilir. Gelen ve rızık bağlılığına sebep olan bu çeşit ruhanilerinde uzaklaştırılması, mümkünse bir daha geri gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Cinleri uzaklaştırmak ilim ve güç sahibi kişiler için, zor birşey olmasada bilmeyen kişiler tarafından cin musallatları uzaklaştırılmaya çalışılırsa, yapan, yaptıran veya ortamda bulunan kişiler için tehlikeli bir hal alabilir.

Günahlardan dolayı eğer kişilerin işlerinde terslikler yaşanıyorsa, kişinin işlediği günahlara tevbe etmesi gerekir. Bununla birlikte günah işlememeye azmetmelidir.

Bedduadan dolayı eğer rızkın bağlanılmışsa, beddua kaldırma yolları vardır. Hem bunlar uygulanır hemde kişi gerekirse tevbe eder. Eğer bir gasp edilen bir hak varsa hak sahibinden helallik almak yerinde bir davranış olacaktır.

Bazı zamanlarda ise yerine getirilmeyen bir adak da kişinin işlerinde tersliklere sebep olabilir. Örneğin okulu bitireyim bir kurban keseceğim denir, okul bittikten sonra o kurbanı kesmediği sürece önünde o adak bir engel olarak durabilir.

 Bu durumda adanan şey kurbana kesilmesi namaz ise kılınmalı, velhasılı her ne adak adanmışsa yerine getirilmelidir.

Mümkünse sebep olan engel ortadan kaldırıldıktan sonra rızık açma, işin gücün rast gitmesi, yolunda olması, ticaretin iyi olması için olan gerekli yollar uygulanmalıdır. Okuma, Taşıma, içme,yıkanma, içip yıkanma, sürme, serpme yoluyla yapılabilecek olan, rızık iş güç duaları, rızık vefkleri, rızık tılsımları, rızık muskaları iyi bir rızkın artması ve çoğalması, ticaretin artması ve iyi olması, işin gücün yolunda olması için yapılır. Rızık açma büyüleri olatak adlandırılan rızık açma duaları için arayın.

Yorumlar Kapalı
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.